View Single Post
Staro 01.03.2012., 04:16   #96
lordVerdranius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 309
Citiraj:
Autor Tomy B. Pregled postova
Pogledao sam ovaj video i na 1:10 kaže: "there is digital camera and LCD interfaces as well".

Zanima me ovaj dio oko LCD interface-a, da li netko zna o čemu se točno radi? Što se tu točno može spojiti?
Pa eto, znači da ima mogućnost spajanja LCD interface-a kao kod laptopa, odnosno sa takvim priključkom, svakako dobra stvar, a naročito kada se radi o touch screen-u!
Također i sa kamerom, gdje vjerujem (ne razumijem se toliko) se valjda spaja i dio od touch screen-a, ako bi se on koristio...

Citiraj:
Autor Tomy B. Pregled postova
Naravno da ima mnogo funkcija koje može odraditi osim torrent-a (zapravo više koristim za backup, nego za torrent-e, no manje bitno), ali ovdje sam govorio za što bih ga ja upogonio, a ne koje sve funkcije ima. Naravno, i ja bih ga stavio u vozilo, kada bih imamo svoje.

VGA: 1. naravno da je zastario (kao i RCA koji se nalazi na RPi), ali meni bi bio od koristi (kao što ću iskoristiti i RCA)
2. naravno da bi poskupilo proizvod, ali meni bi bio od koristi i dao bih tih 2-3$ više kada bi bila opcija
3. da, to je velik problem
4. naravno da se preko VGA mogu slati i veće rezolucije, tako da ne kužim u čemu je tu problem
5. to je već riješeno audio izlazom
6. ali nemaju svi nove monitore i TV-e (iz toga je razloga i stavljen RCA, tako da i dalje mislim da bi se našlo dosta ljudi kojima bi VGA izlaz olakšao život)
1. a gle, RCA je stavljen iz tog razloga da klinci kod kuće mogu spajati na telke i sl., a opet, koristi za ono bitno, sučelje u autu, spajanje na neki screen, prijenosni... itd. dok opet, VGA ne koristi puno
2. uvijek imaš pretvarače za HDMI u VGA...
4. može se preko VGA slati veće reze, ali nije opet takva kvaliteta ko na HDMI-u, i sa kojim god računalom sam se spajao na 42" monitor preko VGA uvijek sam imao manju kvalitetu i crtu ispod slike, dok sa HDMI-om tih problema nema!
5. OK, i je riješen zvuk sa običnim jack-om, ali nije riješen SORROUND!
6. kao što rekoh, VGA je nepotreban
lordVerdranius je offline   Reply With Quote