View Single Post
Staro 05.06.2018., 12:32   #11
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Ja sam se vec "zakleo" u drugom threadu da neću s tobom ulaziti u rasprave jer si tip koji piša na tuđa mišljenja, pljuca i sere bez ikakve veze, nevezano za mreže nego općenito. Ali eto, rek'o-porek'o...

Jesam li fino napisao da bez detaljnijeg uvida u situaciju nije moguće išta reći a da je relevantno ? Pa valjda čovjek zna čitati.

A ti nudiš prastaro smeće od 150 kuna da kupi na njuškalu i da nakon nekog vremena baci ako to preraste ? Za komercijalni objekat koji donosi xxx EUR dnevno ? Pa ako je tu problem potrositi više od 150 kuna po uređaju i potruditi se oko setupa malo, proučiti, isprobati i odlučiti, onda nemamo više o čemu raspravljati.

Zašto da uzme router od Tele2 i veže se dvije godine, i tako plati puno više nego da ima svoj uređaj i mijenja sim kartice unutra kako mu se prohtije ?

Ako ćemo pratiti tvoju logiku do kraja, ne treba mu ništa nego Tele2 router. Fino zamoli goste da nosaju sa sobom router po objektu (po mogućnosti u što većoj grupi) i imat će svugdje odličan net a ne potrošiti niti tih 150kuna.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote