View Single Post
Staro 19.02.2020., 09:56   #430
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Ne znam kaj se bunite. Pa bolje da sređuju igru, nego da to ne rade pa bi se onda žalili kako je igra dosadna, kako ima bugova, kako ima cheatera, kako ovo, kako ono. Igram igru svaki dan i ništa od navedenog me ne dira nimalo.

Ja fakat ne osjetim niti jedan update. Desi mi se jedino da upalim igru, ovaj veli "updating", završi update za 5 sekundi, restarta se igra i to je to. Sve skup max 30 sec.

Ja jučer otkrio "Akimbo" perk, odnosno dual gun koji se otključa na sljedeći način:
- X16 - Get three kills in five different matches with the Sleight of Hand perk
- 1911 - Get three kills in five different matches with the Mo'Money perk
- .357 - Get three kills in five different matches with the Recon perk
- M19 - Get three kills in five different matches with the Frangible-Wouding perk
- .50 GS - Get three kills in five different matches with the FMJ perk

Once you've killed the required amount of people, the Akimbo perk will automatically be unlocked and become available for that specific pistol.


Već sam otključao 2 od 5, danas ću još 2 i onda mi ostaje još jedino .50 GS koji sam slabo koristio, pa ću udarit po RUSTu (pošto je RUST 2XP, pa ga buildat u par mečeva dok ne dobijem FMJ perk kako bi izvršio 3 kills da dobijem dual .50 GS.


Ekipa, jel tko igra "mini turnire" na Companion Appu? Evo, ja oformio Squad, zove se "Just Skilled Winners" i za sada smo u 5 tjedana, 4 bili prvi, tako da redovno tjedno dobijemo 30 min 2XP. Pa eto, ako tko se želi priključiti, slobodno. Traže se aktivni igrači. Ovaj tjedan je "turnir" u Killed Confirmed & Denies.

Trenutni poredak:
1. Just Skilled Winners - 714 boda
2. eAsy!! - 297 bodova
3. Sons of Minerva - 226 bodova
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 19.02.2020. u 14:34.
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote