View Single Post
Staro 24.02.2020., 20:49   #2144
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Prije ce ti krepati switch jer ces bateriju puniti dosta rijetko Moj prvi mx master ima ravno 3 godine, ne vidim da ga ista muci po pitanju autonomije. Baterija traje, sta ja znam 2-3 tjedna minimalno. Recimo 2 punjenja mjesecno x 12 mjeseci x 3 godine = 72 ciklusa. Zaokruzimo to na 100 ciklusa. Hebo li-ion bateriju koja ne moze 100 ciklusa izgurati.

Performance mx mi traje sad vec 8 godina... Promjenio dva seta switcheva, ali i dosta AA baterija jer sam u njega metao uglavnom neka sranja. Autonomija kraca nego mx master.
samo će ipak inter bat jednog dana dati svoje. kao što naravno i punjive bat daju svoje. i ja sam u mom mx620, kad se točno zbrojim ima nešto preko 12g, promijenio sigurno cca 3-4 punjivih setova. uglavnom sam uvijek kupovao kvalitetne marke punjivih, tako da nikad problema sa time. naravno da pod kraj vijeka bat ne drži više dovoljno i onda se obraduješ kada uzmeš, recimo, povoljno ikea punjive bat.

Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Stvarno se ne moraš oko toga brinuti. Baterija u tom mišu je strašno dobra. Ne znam kako je MX3, ali dvojka kod mene nakon dvije godine korištenja ne pokazuje nikakve znakove opadanja u izdržljivosti.
I da ne izdrži 10 godina, dalje je to isplativ miš, pogotovo za posao.

No kako hoćeš
cijenim info od obojice, samo bi bilo bolje znati kako će se te inter bat u masterima ponašati nakon puno više godina, 7-8 i više. i šta kasnije, jel se to popravlja, mislim da ne. jer bat bi koštala toliko da se ne isplati ulagati u to. dok ću ja pohranjeni stari mišek izvući iz ormara, tutnuti batke tranu i peglaj.


a kaj se tiče kandidata sa batkama su svakako neki iz serije M i G.
iskreno mi ova funkcija easy-switch nepotrebna, ali dobro je znati da je ima.
fast scroll pod obavezno.

ko zna, ak se nađe koja jako dobra akcija na koji od mastera i uzmem.
jer moram priznat da mi se najviše sviđaju, kao i funkcionalnost.
  Reply With Quote