Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 28.09.2019., 17:52   #2542
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor sti Pregled postova
Nije mi jasan ovaj dio oko puštanja zvukova kroz mikrofon kad je NC ugašen.. Zar mikrofoni ne bi trebali biti ugašeni kad je NC ugašen?

Dalje, po specifikacijama na stranici proizvoda se čini da NC ne troši previše baterije (30h slušanja s upaljenim, te 38h s ugašenim NC).

Ti ih imaš ili? Rado bi ih stavio na watchlistu jer su po specifikacijama čudo, a recenzije ih uredno stavljaju na prvo mjesto među NC BT sluškama.
Imam ih već oko godinu dana.
U opcijama imaš slider kojim Ambient Sound Control podešavaš u nekoliko razina

1. Noise Canceling
2. Wind Noise Reduction
3. Ambient Sound 1
...
22. Ambient Sound 20

+ Opcija - focus on voice, koja ubija govor

Ambient Sound Control može biti i off, i onda se pretvaraju u obične slušalice.
Dok je Ambient Sound Control na on, noise cancelation radi automatski. Mjeri kretanje i buku oko tebe i prema tome prilagođava razinu NC.

Ako si u tihom prostoru i miruješ, onda isključi NC, ali ostavlja Ambient Sound Control upaljenim (Ambient Sound 20), i u uši ti dolazi umjetan zvuk koje mikrofoni skupljaju i pojačavaju. Kužim da je to tu, da ti omogući da čuješ vanjske zvukove, jer dobro izoliraju i bez noise cancelationa, ali nisam očekivao da će forsirati to ako se miruje. Bolje da se ASC gasi onda. Vjerojatno je to to zbog ekipe koja začori na aerodromu, pa da ipak čuju obavijesti

Vidio sam ih u Elipsu da ih imaju za isprobati. Skini Headphones aplikaciju od Sonya na mobitel, zaleti se u Elipso i probaj sve što možeš probati od opcija.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 28.09.2019. u 17:57.
1v@n je offline   Reply With Quote