View Single Post
Staro 14.08.2016., 06:09   #27
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Pa sve u svemu ja ne vidim smisao da to sve natrpam na samo jedan "server". Sto vise ih odjednom pootvaras, losije ce radit plus kompliciras si zivot sa dodavanjem svega na istu masinu... Radije ostavi to sto tamo vec radi ali smanji broj ekrana... Neka bude na recimo 4 ekrana i dodaj novu masinu.

U novu masinu ja preporucujem minimalno i5 quad core, 4gb rama bi trebalo bit dosta mada ram nije skup i mozes stavit 8 i ubaci na to sve NVS315 grafe. Ali prije svega prouci sve te aplikacije da li koriste grafiku za ista ili ne, ja sam 95% siguran da ne, ali svejedno provjeri... Ako ne, idi na NVS315, ako da, idi na K620. 2 ekrana mozes spojit na plocu, na neke i 3, i po grafi jos 2 i idi na do 6 ekrana i to je to... ako treba vise, opet nova masina... sve vise od toga je samo kompliciranje cijele price i lose po pitanju kvara. Ako se desi kvar na tom racunalu, automatski gubis sve ekrane. Mi spajamo najvise 4 ekrana na jednu masinu... (ja sam u tom poslu skoro 10 godina i moj primarni posao u firmi je ta prica sa serverima i klijent racunalima).
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote