View Single Post
Staro 03.01.2010., 14:11   #7
~Kaiser_Chief~
Premium
Moj komp
 
~Kaiser_Chief~'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,187
Citiraj:
Autor Čuks Pregled postova
ako imas jos koji kabel primijeni ga. ja sam isto imao problema i sa novijim tv-om, jednostavno ovisi do graficke. npr, sa x1950gt je tvout radio, dok sa hd4830 nije sve dok nisam pronasao novi kabel/adapter, ovisno sto koristis
ma siguran sam da je to to.
evo sad sam s tatom napravio homemade scart na video činč i iz probe spojio digitalni satelitski receiver i sve normalno radi i ima boje. Uzmem ja onda ovaj svideo na činč koji sam dobio s grafom, spojim na tv i ništa. Taman kad mislio odustati uzmem bezveze RBG kabel , spojim činč sa zelenog konektora u scart i radi normalno samo sto je crno bijelo. probam i plavi i crveni medutim tamo nije bilo slike. Dakle dosao sam do zakljucka de je svideo na činč neispravan te moram kupit novog kako bi dobio normalno sve boje.
Eh i da, kad je bilo spojeno s zelenog cinca na scart, prikazivala se slika, ali kad sam ulazio u windowse kasnije od welcome screena nije bilo nista .... onda sam usao u save mode i bilo sve u redu. sad neznam kaj je s tim.. probal bum s novim konektorom svideo na činč i to je to.
__________________
~Kaiser_Chief~ je offline   Reply With Quote