Tema: Automobili
View Single Post
Staro 27.12.2021., 17:24   #58589
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Sve te kazne ti ne znače nista ako ta budala pokupi tvog sina/kcerku i napravi invalida od njega/nje ili ubije. Tebi pogreb, njemu kazna. Mozes i postati hitman nakon toga, svejedno ti nece vratit dijete
Nisi shvatio poantu tih kazni koje sam predložio.

Prouči malo huliganizam u Engleskoj i kako je Margaret suzbila huligane da ih danas praktički nema (bar dok su na tlu UK). Misliš li da je ljudima danas drago da ih je suzbila ili im nije drago što na dan utakmice, danas mogu slobodno hodati gradom sa svojom djecom?

Jednako bi se dogodilo ovdje. Ja ne želim da netko ide u zatvor, dapače ja želim da nitko ne ide u zatvor iz razloga što nitko neće raditi prekršaje. Jednako kao što danas huliganu budu dobri ko bubice dok su na tlu UK. A to što rade sranje čim odu van potvrđuje da su oni i dalje huligani, samo što se odjednom znaju ponašati dok su doma... prouči malo zašto se doma ponašaju ko dobri pristojni navijači (a to što rade sranja kad odu van, ponavljam potvrđuje da se mentalitet nije promjenio, samo ih je pripitomila).

Na isti način bi 99% ljudi koji danas voze pijani ili voze opasno se pripitomili kada bi im prijetila kazna po kaznenom zakonu i višegodišnje boravljenje u zatvoru.

I ma šta ti pričali, ljudi koji su optuženi za pokušaj ubojstva ne čekaju na odsluženje kazne zbog prenatrpanih zatvora.
Elven je offline   Reply With Quote