View Single Post
Staro 10.01.2015., 13:25   #72
karlo10
šekler
Moj komp
 
karlo10's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 115
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
imam istu tu brown switch jel godinu dana nikakvih problema no crveni backlit iako je trebalo kao biti bijelo na stranici kojoj sam kupovao krivo oznaceno ali ne smeta nije bas da zurim u nju a i moze se iskljucit...portio.protis istu tu sta si linka-o za skoro 100kn manje.u tom cijenovnom rangu sa backlitom cisto sumnjam da ima bolje.
Na rate ću uzimati, pa mi onda nebi izašlo puno jeftinije nego u linksu, a i ovi nemaju poslovnice u Varaždinu.
Naručio sam u pon/ut bi trebala stići, pa javim dojmove i razliku između nje i G103.

edit: stigla CM Quickfire Rapid-I. i Nakon 2-3 satane (na žalost nisma u 2 dana stigao više) korištenja mogu reći da je stvarno ugodna za korištenje, nije preglasna, "gmirane" tipke su izvrsne, još se navikavam na taktilne tipke, pa ponekad radim sitne greške, ali ništra strašno. Nedostatak hrv. slova skoro i ne primjećujem. Osvjetljenje je na najslabije meni osobno taman. Ako treba mogu i ubaciti koju sliku kad dođem doma. Dopada mi se i kabel pod pravim kutem, meni taman zaobilazi stalak monitora. Uglavnom svaka preporuka za tipkovnicu, ocjena 10/10 za sad.

Zadnje izmijenjeno od: karlo10. 14.01.2015. u 07:24.
karlo10 je offline   Reply With Quote