View Single Post
Staro 24.12.2015., 18:20   #6323
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor M.Vlahovic Pregled postova
na koji mail da probam poslat?
žena me na telefon pita pita jel imam invoice, reko nemam imam warranty i kaže to niš ne znači, a piše gore icentar, datum, imei

kolko sam skužio po ovom tvom linku moram fejkati račun

piše na toj garanciji od icentra t mobile, jel to znači da je kupljen u icentru ili je negdje drugdje pa je samo grancija u icentru=?
jel bi mi trebali oni moći izdati račun od prije pol godine po datumu, imeiju ili nečemu?

kako nema neki jailbreak ili neki hack?

Na linku je opisana procedura u slučaju da nemaš ništa. S obzirom da imaš jamstveni list postoji mogućnost da ti na osnovu toga na prodajnom mjestu mog izdat račun, ali ne garantiram ništa. Što se tiče prodajnog mjesta, odnosno gdje je izdana garancija nemam ideje jer nikad nisam išao za tim. Moguće je da T-mobile ima veze s tim, ali i ne mora značiti. Ako je zaključan na njihovu mrežu onda je sve jasno, a to se najlakše provjeri na: imeidata.net

Hack ne postoji jer Apple. Ista stvar je i kod zamijene Home tipke - Touch ID ne radi iz sigurnosnih razloga. Jedini način zaobilaženja je socijalni inžinjering, odnosno listanje fb stranice vlasnika i prikupljanje relevantnih podataka za iforgot.apple.com što naravno implicira sivu zonu/radnje na rubu zakona. Zasad mi je poznat jedino način za nalaženje Apple ID-a originalnog vlasnika za iPhone 4, dok su 4s i noviji dodatno iskomplicirani novijim hardverom i os-om.
RascaL je offline