View Single Post
Staro 04.06.2015., 15:13   #120
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Zanima me jos samo jedna stvar, kako da mi Calibre doda normalno cover nekoj knjizi?

Napravim konvert (skuzio sam koji pdf ne radi ok konvert tj. onaj kada je pdf skeniran kao stranica do stranice) iz pdf-a u npr. mobi ili azw3, dobijem file koji se zove "cover" i uistinu je cover no kada saljem knjigu na uredaj tj. u ovom slucaj Android (isprobavam na mobu jer iskreno nisam nasao vremena za isprobati na Kindle-u) ne dobijem uopce cover vec onaj genericki cover od Kindle-a.
Probao sam neki plugin za Calibre koji napravi resize covera (ako je u tome problem) no nista ne pomaze i nemam cover koji trebam tj. koji je od knjige.

Bi li pomoglo da prebacim knjigu preko USB-a ili je isto?

Znaci sada imam samo jos eto jedan "problem", a to je kako da dobijem uz knjigu i cover, koji bi se normalno pokazivao na uredaju?

Koji format bi bio "bolji", ezw3 ili mobi (ili neki treci)?

Volio bi si srediti to s coverima jer mi nema smisla da nemam normalan cover te vjerujem da se to da nekako rijesiti i nalazim na razna rijesenja po netu no to je vecinom vezano uz ljude koji kupuju knjige od Amazona, a ne za nas koji eto pokusavamo neke druge stvari.

Hvala jos jednom na svemu!
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote