View Single Post
Staro 24.05.2008., 22:12   #6
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor MP950 Pregled postova
Ovako, uTorrent mi skida pojedinačno fileove max oko 35KB ali sve zajedno kad se zbroji ide i do 150, mislio sam da je slučajno baš taj jedan neki file, ali ne, već 3 komada, svi uvjek na istoj brzini u isto vrijeme 35.9 MAX, nisam uključio nikakav limit osim onok za upload.
2MBIT imam i skida ful brzinom sa http. Nemam router, nego onaj c 010 - I u normalnom modu.
Frendos, situacija je ovakva......
Koristim isto tako taj uTorrent i onda tu na forumu nadem od nekoga "znalca" vodic kako se doticni program "ustimava". Nakon sto sam napravio sve kako je receno download mi nije bio veci od 30......i naravno ja mislim da je to ok...ono....seeds...peers...i tako to.
Posto je ocito da mi je na programu nesto bilo krivo namjesteno, instaliram BitTorrent i ostavim sve na "default" postavkama....i gle cuda.....odjednom mi isti torrent koji je samo prenesen sa uTorrenta skida brzinom izmedu 198-201, a uTorrent vec danima ne prelazi 30 tj. od kada sam namjesti sve kako pise u onom poucnom "vodicu" za uTorrent.
Pozdrav tome "znalcu", a i meni samome naivcini koji u vecini slucajeva misli da ovdje svi koji rade neke "vodice" znaju o cemu pricaju.....ovoga puta je ocito da doticni nema pojma.....necu ga imenovat!
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote