View Single Post
Staro 14.01.2009., 21:36   #401
elvis again
In the ghetto
Moj komp
 
elvis again's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Sveta Nedelja (Zagreb)
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
mene samo zanima, da li tebi netko uvjetuje da MORAŠ kupiti novi auto,
očito je po tvojim postovima da si ga ne možeš priuštiti kako spada, da ideš van mogućnosti, i da bi ti bilo puno jednostavnije uzeti to keš novaca što imaš i kupiti auto star 2-3 godine, i biti sretan.

nije mi jasan taj naš mentalitet da se mora vozit novi auto pa kud puklo puklo... a ima sasvim pristojinih rabljenih auta koji još imaju i tvorničku garanciju..

Niko mi ne uvjetuje da moram kupit novi auto, ali ja kad bi uzimo to bi bio novi. Razmisljal sam o rabljenima, gledal po ogasnicima, sve to stoji, moze se nac svasta i svasta pise ali kad dođes na mjesto događaja onda je druga prica. Ne zelim da mi posle bude žao ulupanih novaca u stari auto koji moram popravljat. Svaki dan koristim dva busa da dođem do posla. Samoborcek placam 420kn a zetov 290kn i k tome odlazim od doma u 6 da bi stigel na posel a dolazim kuci oko pol 6 popodne. Da imam auto ustedio bi dosta vremena i zivciranja (samoborcekovi ali pogotovo zetovi autousi znaju kasnit ali i ne doc uopce). Neke stvari je tesko obranit pred poslodavcem, moza upali jednom ili dva puta, a posle budem tenko piskal .
__________________
AMD Ryzen™ 5 3600X,Arctic Freezer A35,Kingston FURY DIMM 32 GB DDR4-3200 Kit,Gigabyte B550M AORUS PRO-P,Gigabyte 1TB, M.2 2280, NVMe 1.3 PCI-Express 3.0 x4,INNO3D GeForce RTX 3080 X3 OC LHR, 10240 MB GDDR6X,Fractal Design Meshify 2 Compact Lite White TG Clear,Corsair RM650x (2021) 650W, HPX27i 27" monitor
elvis again je offline