View Single Post
Staro 25.09.2007., 09:04   #57
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
naj se ljutiti buljo, ali samo rekoh stvari koje su DRUGI zakljucili prije mene(razni oc forumi). i ne, ne svadamo se, samo smo ko dva pijetla, a znas da su oni glasni hehe

onak, zainteresirao si me s tim: PREPORUCUJE. i nigdje nisam nasao da ta mema radi na manjoj voltazi u nijednim specifikacijama. cak i sam proizvodac kaze da mu je RADNI napon toliki, a ne preporuceni, jer je mema dovoljno brza i dobra da se nosi s njime. no mozda si u pravu...ali meni nije htjela raditi na manjim voltazama...tj komp je stekao, sve dok mu nisam overajdo voltazu u biosu, pa je stavio na 2.2. i od tada sve 5.

jedino mi nije jasno od kuda si je komp poslozio 5-7-7-24 latencije, no, sve pali radi. mozda bi se dale isfurati tvornicke 5-5-5-15, no to radi samo u sli modu, ali tada nemogu u biosu podesavati frekvu proca.

vjerojatno bi ga trebao uzeti u ruke neki znalac tu s foruma pa da ga pogurne malo...mada mi je i ovako fora gledati zabijenih 100fpsa u bf2142 na max postavkama grafike...a sve default...a tek da znam ocat kak spada
Gradjanin je offline   Reply With Quote