View Single Post
Staro 03.09.2018., 13:40   #363
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
Pa vidim da je tu nekakva ekipica iz bc2 koji s lagano s visoka sa svima pričaju, ono, mi imamo miljun sati u bc2. Super, čestitam.

Jeste igrali kakve turnire, eslove, nešto vrijedno spomena?

U bf3 smo uspjeli zapucat warove 16v16, 12v12, 8v8 i 5v5.

Što domaći klanovi i zabava, što els turnire. Da popili smo kurac od sponoziranih ekipa, ali smo bar probali.

Bilo je super voditi borbu sa 16v16.
Imali smo 4 teama na ts, ja sam imao whisper opciju i vodio jedan inf team.
Jedan team su bili tenkisti, jedan engiji, i jedan team pilot i heli.

I onda sve zajedno koordinirati...e oznojio sam se kao da sam nogomet igrao, ali bilo je pre pre zabavno.

To je bio bf3, i zato je bio tako jebeno dobar....
uostalom bmk koliko ko ima sati, znam ljude sa tisuće sati u franšizi i dalje su relativni njubovi...kad netko ne zna pucat i kretat se i nema smisao za to, to je to.

A tenkist i skill...jedno je skidati avione tenkom kao oni dečki s yt.
drugo je sjest u public i gazit noobove koji soliraju...
ajde gazi dečke koji su na ts pa ćeš brzo bit riješen.

Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ne bih se složio...
Biti dobar tenkista nije lako.
Procjena situacija, donošenje pravih odluka, znati kad se povući, znat kad kreniti naprijed, konstantan awareness u 360 stupnjeva, komunikacija sa 2. i 3. kolegom unutra, pravovremeni popravci, znati gdje se sakriti, minimiziranje izlaganja (smanjenje vizualnog profila), support pješadiji i davanje zaklona istima, a ne brzanje naprijed ko da si sam...
Nagledao sam se loših i dobrih tenkista. Dobar tenkist zlata vrijedi, a više dobrih okreće partiju.

Dok ja ne sjednem u chopper i sve ih pobijem ko bespomoćne štakore.
Jasno da određena doza skilla povećava njegovu vrijednost na terenu, ali lakše je naučit tenk nego heli i avion, to je poanta.
Upališ 3rd person, ladno pratiš si c4 na guzicu, staneš na povišeno za pregled, podigneš sens tako da kupola divlja i brže se okreće, kad uđeš u fajt rotiraš bokove da ti gađa onaj dodatni bočni armor. Povlačiš se u rikverc itd itd...neke od stvari su logične ako si ikad pogledao jedan ratni film..
a support pješadiji, to nije nikad, jer nikad tenka nema da pusha na objective kad ga trebaš već uvijek negdje kampa u pički materinoj kao da je artiljerija...tako na publicu.
Druga stvar kad ti je tenksta na ts pa kažeš ajmo push pa ideš algano uz njega.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote