View Single Post
Staro 18.09.2018., 22:12   #56
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
HLM - kineska, buraz je uzeo kod njih i ja nisam zadovoljan s njima, nije to to, jednostavno. Em su dolazili dvaput ih podešavat, em je brava ka-ta-stro-fa.

Kolnoa - hrvatska proizvodnja, izgledaju prosječno, nisam nešto zadovoljan kako je sve to sklopljeno. Probao sam stisnut vrata prstima, i ta sendvič konstrukcija (tj. ukrasni umeci) se uvijaju. OCD mi nije dozvolio uzet vrata kojima se ne poklapaju rupe na okvirima s klinovima koji izlaze van, sve je nekako off. Nažalost nisam previše slikao. Pa mogli su barem ta izložbena složit da budu tip-top.
U usporedbi s Mitrom, nije baš neka zvučna izolacija (kažu 35dB), koja mi je najbitnija. Štokovi isto izgledaju slabije. Koliko sam skužio, rade kopiju talijanskih vrata koje prodaje Rapa Nui.
Daju 8% popusta na cash.



Mitra - hrvatska proizvodnja, izgledaju najbolje od svih koje sam vidio. Također ljudi koji tamo rade su bili najpristupačniji i angažirani oko toga da mi sve objasne. Sigurno ima za naći skupljih, egzotičnih, ovakvih, onakvih koja su bolja i dvaput skuplja, ali ova koja sam vidio su super. I poravnate su rupe klinova. Plus, imaju više uzoraka i može se sve fino dogovoriti s njima, po potrebi. Uzet ću vjerojatno ova Lion RDC ili Tenax GC, s dvije čelične ploče i boljom izolacijom od buke. Baci oko na njihov sajt, imaju fino katalog i sve unutra. U cijenama C je obična glavna brava, C+1 je dodatna gornja brava, a C+1 INT je dodatna gornja i blokiranje glavne. INSTOP su klinovi/cilindrični zasuni, GRIPSTOP su čeljusti.
Daju 10% popusta na cash.



Nisam bio u Unisu, Protekta prodaje neka talijanska i nije mi odgovaralo što je rating protiv buke nizak, PP rating 2, cijene previsoke za to što nude. Unis nema vlastitu montažu. Možda još odem pogledat Rapa Nui.
IcyTexx je offline   Reply With Quote