View Single Post
Staro 30.03.2018., 16:30   #2162
MaliPisho
Stari prdonja
Moj komp
 
MaliPisho's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 39
Prije dvije godine potpisao sam ugovor sa vipom tarifu 160 kuna + 70 kuna za mobilni uredaj, svako par mjeseci dogodio bi im se neki propust pa bi naplatili nesto sto nije dogovoreno pa sam se morao zaliti i to bi mi odbijali od racuna. Zadnjih mjeseci racuna mi dolazi besmisleno puno, ovaj mjesec mi se potrosila minutaza koju imam prema drugim mrezama sto je apsolutni apsurd, necu ni spominjati mobilni internet koji potrosi 60 mb u 2 dana samo sto sam se dopisivao preko vibera (bez slika i videa)..

Kako mi je ugovor pri kraju zovem ih i trazim da mi daju povoljniju ponudu jer cu prijevremeno ugasit ugovor i otici kod nekog drugog oni mi nude tarifu 169 kuna pozivi, smsovi i 10 gb i uvjerava me da mi ne treba tomato tarifa koja kosta 30 kuna jeftinije pod izgovorom da ja to necu sve potrosit. Doslo mi je da im j***m majku maloumnu! Pa u drugom razgovoru mi nude neke tarife bez uredaja koje bi kostale debelo preko 200 kuna.. Nisu normalni..

Jel jos postoje sluzbe za zadrzavanje kao u T-comu u ostalim firmama da pokusam sto dogovoriti? Uredaj me ne interesira jer sam ga kupio u ducanu gdje sam prosao jeftinije i nisam ugovorno vezan, iskreno mislim da vise nikad necu potpisati ugovor zbog uredaja.
MaliPisho je offline   Reply With Quote