View Single Post
Staro 27.02.2017., 15:28   #136
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Šta je ovo? Nitko nema komentra na nove Njoke? Meni se 3310 ne sviđa. Legenda je legenda i takva je trebala ostati. Mogli su joj dati neko drugo ime/broj, ali pucaju na nostalgiju kao što to radi autoindustrija (Mini, Buba, 500,...).

5 i 6 su čisto ok. Šteta što 5 nema više rama i memorije, ali onda bi bila konkurencija 6. 3 je ista kao i brdo Kineza.

Prodaja će ovisiti o kvaliteti izrade. A i fotić bi mogao biti bitna stavka.
Nemam kaj komentirat. Kad sam čuo i vidio kaj će napravit s njom znao sam da će to bit dio marketinga da privuku pažnju na "nove" Nokia modele te sam "novi" brand. Po meni isto kao da su izbacili neki standardni glupi telefon.
Ko danas kupuje glupe telefone? Manji dio tržišta.
Da su napravili nešto kao samsung nove modele flip-up modela da bude neki suvremeni retro onda bi to imalo smisla.


Citiraj:
Autor RaNz0 Pregled postova
Gledao sam review za n6. Na videu kvaliteta djeluje vrhunska, a navodno HMD tvrdi da može izdržati 200 padova. Kamera je za taj cjenovni rang isto vrhunska, hrpa RAM-a, čisti Android...sve što očekujem od smartphona...još da baterija drži 1 dan intenzivnog korištenja (barem 10-15h navigacije, ili tako neke zahtjevnije aplikacije). Cijena 250-300 $.
Kad stigne i cijena onda ćemo moći reći kakav je u odnosu na konkurenciju. Za sada na prvu mi se ne sviđa. Pogotovo izvedba sučelja androida, vuče na MeeGo.
Xenon je offline   Reply With Quote