View Single Post
Staro 02.07.2013., 18:58   #87
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor 6Finger Pregled postova
trajnih 50% i popust na uređaj? prosvjetli me molim te?

Uradi ovako:
-zadnja 3 mjeseca imaš pravo na besplatnu projenu tarife na najmanje
-prebaciš se na start 25 ili koja je već aktulana majmanje
-odeš na kavu kraj VIP centra i čekaš da ti dođe poruka o promjeni tarife
-odeš u centar i raskineš pretplatu prebačajem na bonove
-čekaš da dođe poruka o prebačaju na bonove i odeš u tele2 prebacit se na bonove
-kad te prebace na tele2 odeš sutradan u vip prebačaj iz tele2 i ostvariš 50% popust 24 mjeseca
-uzmeš step3 ili step4 i ko bog taife
Jednostavno, imam pretplate svoje vlastite raznorazne (atm 4 komada, tj zadnje 4g sam na 4komada, 3 moje i jedna za curu/ženu) za mobitele od 98e godine, stari ima od 92e, tak da se ne moraš trudit objašnjavat ove igrarije. Druga stvar, nemam vremena za sjedit po kavama, a još manje vozat se iz grada u grad i tražit tcentar, vipcentar, tele2 centar,budući da ovdje postoji samo vip ovlašteni zastupnik. Vrijeme je novac
A zadnje, da si si dao truda pa prosurfao vipovom stranicom, kao što nisi, našao bi link na pdf u kojem ti stoje sve dosadašnje tarife u vip-u, te sve akcije i popusti, između ostalog i trajnih 50% na pretplatu, koje koristim dan danas, uvjet je nemijenjanje tarifnog modela, što mi za taj mob koji je kod cure niti ne pada na pamet jer je njoj ta tarifa sa 300min prema svima i 100sms-ova, te 512mb neta, idealna u tim uvjetima. Vidim da ti to nije jasno, ali takva je akcija bila, za 50% trajnih na pretplatu, te popust na uređaj po cijeni za taj rang tarife, a vidim po novoj tablici na vipovoj stranici da je to ekvivalent sadašnjim cijenama za opciju 3 ili kak se već zove. Tako je bilo tada, tako je i produžen ugovor u prvom mjesecu ove godine, sa starom tarifom sa 50% popusta i dalje, te popustom na uređaj u iznosu za ekvivalentne tarife važeće na taj dan.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote