View Single Post
Staro 07.01.2012., 17:20   #8
Crypto
Premium
Moj komp
 
Crypto's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 103
Odlična tema, meni su svi govorili da sam luđak kad mi je trebalo mjesec dana da odaberem koju podlogu je najbolje kupiti. Evo moj doprinos:
CM Storm CS-M FPS Tactics DC

Cijena: 119 kn (Info spot); ja sam kupio u Feniksu, ali izgleda da tamo više nema.

Dimenzije: 405 x 285 x 5 mm

Platnena podloga sa gumenom bazom, debljine 5 mm, zbog čega je jako udobna. Imao sam prije Sharkoon 1337 i toliko je ljepše raditi sa debljom podlogom da je to nevjerojatno.
Koristim ovu podlogu dvije godine i jedini znak korištenja je što se na cca 1 mm ruba vidi lagano trganje platna (stvarno ništa strašno, poslikam kad stignem), površina svaki put nakon pranja djeluje kao nova. Kvaka je u tome što nije previše tlačena, uglavnom studentske potrebe, ne znam dal sam ukupno više od mjesec dana igrao nešto na njoj. Bez obzira na to znao sam biti za kompom dnevno preko osam sati (s pauzama) i nikad me nije boljela ruka kao što je recimo slučaj kad radim samo na stolu, bez podloge.
Koristio sam na njoj Logitech G5v2, G500, Razer Deathadder i sad Roccat Kone. Nikad nikakvih preskakanja ili slično (osim Konea kad se uključi TCU, jer se tad prilagodi za crnu boju i oni bijeli uzorci ga ubiju).
Crypto je offline   Reply With Quote