View Single Post
Staro 30.09.2019., 08:37   #3879
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 343
Gledaj, za dobar protok zraka uglavnom je poželjno da je prednji panel otvoren a ne zatvorena plastika ili staklo (da se vidi kako su ventilatori lijepi) ; jako malo kućišta ima takav prednji panel, pa da još idu u kombinaciji sa staklom i da ne koštaju puno... Jedino što sam našao takvo bi bio nekakav Zalman S2 (iako sam vidio da piše da je kaljeno staklo na službenoj stranici kaže da je plastično) ali s njim nisam radio pa ne mogu pričati o kvaliteti. Za nešto malo više novca ima Thermaltake Versa J24, s kojom dobiješ TG i koliko vidim 4 komada 120mm ventilatora, ali isto ne znam koliko je kvalitetno napravljeno. Prvo što bi mogao preporučiti je Fractal Meshify C TG ali to ti je preko duplo od budžeta.

Zato sam i pitao koje su komponente u pitanju, koliko ti je bitno da imaš jaki protok zraka, jer ako se radi o nekim srednjim komponentama koje se ne griju strašno onda ti je ok i ovo što si našao i još dosta drugih kućišta - svi oni imaju uvlačenje zraka kroz bočni dio prednjeg panela, nije da su zagušeni (osim u posebnim slučajevima), ali ga uvlače dosta manje nego kad imaju direktan pristup zraku s prednje strane.
tun3 je offline   Reply With Quote