View Single Post
Staro 17.01.2017., 13:15   #178
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor spitfire83 Pregled postova
https://www.links.hr/hr/vodeno-hlade...-am2-051000005


Gledam isplati li mi se uzeti taj AIO i maknuti 2 venta jer nemam mjesta za punu pushpull konfu.

Razmišljam o tome jer kad bi osta na trenutnoj konfi s zracnim hladnjakom imam 6 ventova u kucistu.
Da ih zamjenim svih 6 s necim boljim treba mi 600kn cca (mijenjam jer su mi ružni a i nisu neki performeri)


Ako uzmem freezera imati ću sve skupa 4 (manji overall noise), svi će biti isti (bitno) i potrošiti ću nešto više novca.

E sad, kad sam već gledao AIO, onda gledam isplati li mi se dati više za 280 AIO?
NPR CoolerMaster MASTERLIQUID PRO 280 za cca soma

Maksimalno što stane je 280 u ~60mm.
Mislija sam na koji se 280 model odnosi, znam da je Arctic bija za 240 model.

Ja bi prije Arctic nego taj CM, ali nemam iskustva s njim ka kolege Tex i Fatal1ty...

Citiraj:
Autor SinfulSaint Pregled postova
Sve sam riješio ubacivanjem običnog kühlera unutra. Mislim da mi je voda trenutno van mogućnosti budžeta.

Radi se o Fractalu Core 500 koji ima mogućnost prihvata 240mm vodenog. Ima dosta odmaka od vrha kućišta pa do ploče dole i napajanja. Mislim da bi stalo i to hlađenje s 4 venta.

Ko što vidiš radi se o ITX makini. Upalo je ono, po milimetar skoro sa svake strane. Jedino dole prema grafičkoj ima lufta. Shadow Rock 2 stane unutra ako nekoga zanima.

I kolike su temp, koji proc?

BTW Računa sam da bi s vodenim ipak moga malo više zraka izbacit iz kejsa, ali ako su temp ok - tko sam ja da sudim, a usput si uštedija, pogotov ako ne ganjaš napone za CPU

Gainward Phantom kuler na grafi - jako veliko zlo, rješi se te grafe
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote