View Single Post
Staro 04.05.2015., 21:06   #135
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Četvrta stvar - meni je AMD dobar jer sam kupio 8320 za 999kn i za mene tu nema boljeg omjera cijene i performansi. Ugasio sam Turbo, digao baznu frekvenciju na 4GHz te smanjio voltažu i stoga imam tih i hladan CPU


Isto tako kao i ti i to po istoj cijeni . Imam sad tu platformu cc godinu i pol te ju nisam pošteno ni upregnuo. Nema igre koja bi štucala uključujući WOT koji sa SSD leti na high detaljima. Znači dovoljna je i ta jedna jezgra za zastarjele i neoptimizirane igre. Ostalo ni neznam gdje bi iskoristio ovu zvijer od procesora .

Za soma kuna ne znam kada je bio bolji i potencijalno dugovječniji procesor. Ono doći će nove zvijeri na 14nm i gledati ću ih sa žudnjom ali objektivno neću imati realne potrebe za nadogradnjom još godinama...eventualno iz čiste objesti .

Također kad gledam ove testove po netu ne kužim traže li oni za ove FX-ve namjernu najgori mogući scenarij ali ja bogme ne vidim nikakvih problema sa uskim grlima .

Uostalom većina nas je na 60 Hz monitorima, zar ne? Koga briga za više od 60 fpsa .
Mladenxy je offline   Reply With Quote