View Single Post
Staro 29.04.2015., 09:17   #84
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979







http://valid.canardpc.com/phahdb

( Gil, probaj promjenit pastu i ponovo montiraj cooler, nest ne stima kod tebe )



Koji dan sam radio real life usporedbu ( da od*ebemo sintetiku na trenutak... ) sa kolegom koji ima navedeni fx vs 4460, renredriranje 1 frame-a u lightwave-u je 5.3 sec manje u korist 4460, dok renderiranje kompletnog filma na tom projektu je 6min manje u korist 4460. ( Isprobano je sve zivo i nezivo od output postavki, te je manje vise rezultat uvijek bio isti +/- par % ako uzimamo toleranciju na greske, odnosno 1.387 puta brze renderira low end / entry lvl quad s obzirom na fx )


Za pastu sam isto pomislio no onda sam našao na netu da zadnji Prime koristi full set instruicija od haswela i da je tu problem. Stariji Prime ide ispod 80 stupnjeva. No nije tu poanta. Recimo gaming plus striming i plus još nešto u radu i7 i fx odraduju isto dok i5 štuca.-->
Citiraj:
Autor Perestrojka Pregled postova

Za pastu sam isto pomislio no onda sam našao na netu da zadnji Prime koristi full set instruicija od haswela i da je tu problem. Stariji Prime ide ispod 80 stupnjeva. No nije tu poanta. Recimo gaming plus striming i plus još nešto u radu i7 i fx odraduju isto dok i5 štuca.
gil je offline   Reply With Quote