View Single Post
Staro 29.04.2015., 01:46   #78
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Prva slikica je pasivan cooling ( 3.7 Ghz sa 1.15V ), zato je i temp 44 stupnja svega 5 stupnja manja od OC-a.
Ova druga slikica gdje je 4.4 Ghz (1.35V) tu nije pasivan, upalio sam fenove.
Vodeno je H100i.

EDIT:
@Sphere
Ne znam kaj je tu tocno bitno kao sto je manuel vec naveo u nekoliko postova u ostalim temama. Ja osobno imam FPS limit na 60 jer sam se tako naucio od kada mi grafa coil whinala ( do promjene napajanja ). Ako tebi to opravdava razliku u cijeni da imas par fpsa u igricama, a kada krenes radit neki multitasking npr. stream neke zahtjevne igre + xsplit tu amd pojede tu igracku. Jednako kao sto ju pojede i u pakiranju otpakiravanju renderiranju itd itd. Ja osobno kazem da je 4460 dobar proc, za gaming cisto solidan nista vise ti ni ne treba, ali opet cemu ic na njega kada za manje para dobis fxa koji je overall bolji proc masu. Uvijek mozes probat na tom intelu napravit nesto ovako. Cak i u ovom clanku vidi se kolko je jaci u otpakiravanju renderu itd. od npr 4690k koji je jaci proc od 4460. Da ponovim ja se apsolutno slazem da je 4460 za gaming ODLICAN PROC, ali cemu kupit njega kada fx je overall bolji multitasker, bolji gaming proc ako streamas ili renderas itd itd.
__________________
Red Vishera Blue Devil

Zadnje izmijenjeno od: ravkan. 29.04.2015. u 03:42.
ravkan je offline   Reply With Quote