View Single Post
Staro 19.01.2022., 20:04   #1508
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,947
Evo OC, tako to nekako izgleda. Nije moj mob baš podesan za low light fotografiranje, ali generalno mislim da bi se trebalo vidjeti dovoljno. To je stara kuhinja, raspored je kakav je tako da sam ja tu rasvjetu učvrstio direkt na zid ispod prozora. Vidi se kako sam znalački zagladio zid.

https://imgur.com/a/RMIv28p

Ne znam otkrivaju li to fotografije, ali svjetla ima itetako dovoljno. Svaki od tih elementata radi na nekih 2.5W i po meni je to bolje rješenje od trake zato jer se nalazi na aluminijskoj bazi, što znači bolje hlađenje nego traka.

Širinom taman stanu ti elementi u kanalicu, a bogami i dužinom, ostane po 1cm sa svake strane. Ja sam ih s vijcima učvrstio za kanalicu.

U svakoj kanalici su 4 komada u paraleli pa su kanalice onda u seriji da bih došao na 24V. Kako sam kazao, stavio sam bijele i žute naizmjenično, to se primijeti kada gledaš u njih ali rezultantna boja svjetla je sasvim OK.

Na samom napajanju sam se spustio na kakvih cca 23.2V, nisam sada garant koliko točno. Cilj mi je bio radna temperatura od kakvih 40°C što je bilo negdje oko 800mA po kanalici. Sve u svemu ja sam zadovoljan kako to radi.
mkey je offline   Reply With Quote