View Single Post
Staro 18.04.2024., 18:45   #27
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,175
Nije da provlačim svoje mišljenje niti da ne uvažavam tuđe samo sam se malo dignuo na "zadnje noge" kad se je povelo pitanje kad već zarađuješ toliko, trebao bi iskeširat nepotrebno visoku cifru za internet. Došao sam kao i svaki put od dana registracije pa do danas, obić forum i vidjet ako mogu nekome pomoći ako znam pa tako i ovaj put postaviti upit tj. doći po pomoć iskusnijih i to mi je uvijek praksa umjesto pravit se pametan pa usrat. Ako ste stekli takav dojam,isprike,nisam to htio.

Ponekad odgovore na pitanje i oni koji nisu iskusni/iskusniji pa treba i to uzest u obzir,NHF ako se tko prepoznao.

Ajmo nazad. Istina je,tražim stabilan i brz internet i ništa manje od toga i ne tražim ga besplatno, ali ako se može za 30-40 a ne mora za 50-60 ispadnem cigo koji se bogati bez ulaganja. Mašala.

Uglavnom,sada opremam stan i dok sam danas bio tamo opalio sam speedtest. Download je bio 339 Mbps a upload 33,1 Mbps. Prilažem i screenshot. Iz tog razloga možda izgleda da "silujem" 4G ili 5G ruter i neku tarifu umjesto fiksne linije,Starlinka i ostalog jer su za naše prilike ovdje ove brzine vrtoglave. Ljeti ama baš nikad nisam osjetio tu neke padove u brzini a da su zamjetni toliko da ne ostane dovoljno za normalno,brzo i stabilno korištenje.
Otvoren sam za sugestije i apsolutno slušam ako netko misli/zna da je ovo lošije od nečeg drugog.



Sent with my Poco X4 Pro 5G using Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote