View Single Post
Staro 15.02.2018., 13:42   #7382
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Hehe...sve si mislim šta mi sve to treba pa se nedam jaaaaaa )))

Evo nakon 13 sati odgovor:

Hrvoje, kolege su ti komunicirali ponudu koja je tebi dostupna. Budući da si pročitao detaljno naše uvjete korištenja i cjenik, vidio si i uvjete. U ovom slučaju se radu o ponudi za već postojeće korisnike s navedenim paketom

A ja odgovaram:
opet ponavljam gdje to piše da je za postojeće korisnike?
opet citiram sa te iste stranice
Promotivne pogodnosti za nove korisnike uz ugovornu obvezu 24 mjeseca:
Korisnik usluge Turbo 3D (TV + internet + telefon) internet ostvaruje 50% popusta na mjesečnu naknadu usluge tijekom 12 mjeseca te njegova
mjesečna naknada iznosi 134,50 kn
Da li sam ja novi korisnik? Jesam
Da li bih uzeo 3u1?
Da, bih
Da li je ta akcija valjana s obzirom na datum?
Da
E pa onda bih vas zamolio gdje točno piše da ja ne zadovoljavam uvjete ove akcije
A agent koji je odgovarao vjerojatno je gledao krivu stranicu pa nije ni skužio da ima i za nove.

No očekuj odbijenicu jer u to mistom cjneiku ispod tablice imaš sljedeći tekst:
Citiraj:
Za ciljane skupine korisnika i/ili za nova područja pokrivanja kabelskom i svjetlovodnom mrežom omogućena je i ponuda dodatnih pogodnosti u pogledu trajanja promocije, ugovorne obveze i popusta koji može iznositi i do 50% mjesečne naknade određene usluge te može biti ograničena na određeno područje. Pri tome Vipnet primjenjuje iste pogodnosti za iste vrste korisnika obuhvaćene posebnim ponudama. Korisnicima takvih ponuda uvjeti istih bit će transparentno iskazani na zahtjevu za zasnivanje pretplatničkog ugovora.
Nećeš upast u ciljanu skupinu, a tvoje područje nije novo pokriveno sigurno.
Juice je offline   Reply With Quote