View Single Post
Staro 01.12.2011., 11:13   #33
Ivan_Brajcic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Sesvete
Postovi: 92
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Mede8er MED500X kojeg ja ima recimo, ni GB port ne pomaže kad je hardver unutra preslab za full BR diskove ili "malo jače" 1080p ripove (20 GB pa naviše).
Ponekad mi dođe da kažem pokoju nepristojnu o Mede8eru. Ali na malo pristojniji način, preskupo za ono što nudi, ali ljudi ga kupuju jer je to Mede8er i "zakon" je (ou jea!). Da se referiram na ovo za full BR diskove ili "malo jače" 1080p ripove... Xtreamer PRO s cijenom od 999 kn bez frke vrti 3D Bluray ISO (Avatar 3D, 49 GB) preko 100Mbit mreže, potvrđeno iz osobnog iskustva kad sam po službenoj dužnosti morao testirati isti, a onda ga oduševljen i kupio i eno ga, već godinu dana radi kao player koji vrti sve živo, a unutra imam i dva Greena od po 1.5 TB i uredno mi služi kao kućni NAS. Ok, te NAS mogućnosti su zbog 100Mbit-ne veze malo sporije kad se kopiraju velike datoteke, ali ako mi je komp već uključen zbog torrenata i svega ostalog, mogu pretrpjeti i to da mi se neki malo teži (pod time smatram 10GB+) film kopira malo duže, ionako sam ga skidao pun kufer više vremena nego što se on može prekopirati preko mreže, pa mogu preterpjeti dodatnih pola ili koliko već sata. Za tu lovu ne može se očekivati više, barem ne ovaj tren, ali tko voli, neka izvoli. Med500X2 koji je novi hit, kako mi se čini, samo je dodao ono što ostali playeri imaju već 100 godina, i opet se prodaje jer je to Mede8er. Rest my case.

Jedna napomena: spomenuh da vrti 3D Bluray, ali radi to kao 2D. PRO ne zna prikazati 3D sadržaj, ali barem normalno reproducira, za razliku od Med500X (drugu generaciju nisam testirao), koji ga pokrene, ali trza u vražju mater, bez obzira radi li se o mreži, USB disku ili internom disku.
__________________
Ne tehničkim forumima uvijek me smetala samo jedna stvar, a ta je da se svode na peder-party. Zašto žene ne vole tehnikalije, nikad mi nije bilo jasno...

Zadnje izmijenjeno od: Ivan_Brajcic. 01.12.2011. u 11:28.
Ivan_Brajcic je offline