View Single Post
Staro 30.03.2017., 14:02   #8
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Sve je relativno, pa i ovi tvoji minusi, koji u mnogim situacijama to zapravo nisu.

- kućište nije (jako) gadno, iako se slažem da bi bilo sjajno da ima nekoliko modela; ako stvar uspije, pretpostavljam da će s vremenom proširiti ponudu. Osobno mi smeta što nije reverzibilno, jer mi komp stoji s lijeve strane
- dimenzije su bitne u slučaju da npr. komp često mičeš s lokacije na lokaciju, ali onda ćeš ionako tražiti nešto malo i kompaktno; ako se (teoretski) u ovome složi radna stanica, prenosivost je sasvim sporedna
- cijena nije previsoka obzirom na to što sve uključuje - a usporedbe sa standardnim hlađenjima nemaju smisla, ovo ionako nije namijenjeno široj populaciji (realno, onima kojima je bitno da prođu što jeftinije)
- par ventilatora za protok po kućištu su najmanji problem, što se tišine tiče; moguće i da nema potrebe, obzirom da je otvorenog tipa
- brojna napajanja imaju neku varijantu Eco moda (gdje se vent uopće ne pali, ako se ne grije -
efektivno, kao da ga nema)
- kondenzat - nemam pojma To spada u kategoriju mogućih nedostataka koji nisu vidljivi odmah; nigdje se ne spominje, pa možda i nije problem. Kaže FAQ: što se održavanja tiče, tvrde da ga nema, a uz 24/7 rad pad performansi je minimalan tijekom bar 5 godina upotrebe.


Da ne ispadne da ih slijepo branim, nemam ja ništa od toga hoće li uspjeti ili ne -
naprosto, jako mi se sviđa ideja jer ne podnosim buku dok radim, pa bi ovo bilo fenomenalno.
Željno čekam da vidim što će i kako ispasti na kraju
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote