View Single Post
Staro 26.01.2012., 03:57   #84
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ja očekujem tu Pupin test, a on mrtav hladan:"Još stoje u kutiji"

Imam ti ja par GT- a pa ko treba, javi.

@Skyman

Kod mene je bas suprotno, kod mene moji GT-ovi ispustaju bas onako ugodan zvuk, neovisno o tome jel su na 5/7/12V. Naravno sto veca voltaza to se vise cuje propuh, ali sama buka vneta je ugodna uhu.

E sad, ima tu jako puno varijabli, konkretno tvoj link. GT ima jedan manji problem a to je tezina koja je cca 200g, i on je kao takav najtezi 120mm vent koji sam vidio, tako da kad imas 4-5 takvih ventova, moras malo vise paznje poklonit spoju tih ventova sa kućištem.
Moja preporuka ide ovom:

Meni se to pokazalo kao defininitvno najučinkovitija stvar za stisavanje ventilatora, tj vibracija i onih čudnih zvukova
Pa dobro nećeš ventove zakačit za radijator s tim gumicama..može se stavit guma na kontaktnim površinama al opet to nije to dok je vent fiksiran za radijator...al zanimljivo da magma eto na isti način namontirana ne radi takve probleme s bukom , to što gt vibrira je pak druga stvar...uglavnom neću sudit vent dok i sam ne isprobam..uskoro planiram uzet jedan gt na 1450 rpma i jedan Enermax Magma..pa javim i sam dojmove
skyman je offline   Reply With Quote