Tema: Hd4850
View Single Post
Staro 21.06.2008., 19:23   #99
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor boleslav Pregled postova
Ne mislim da će amd propasti, nisam to mislio, samo teško možeš točno znati koliki su njihovi troškovi.
Nisam ja ni rekel da si navel da bude AMD propal. Samo sam to usputno spomenul. Nemam pojma kolki si AMDovi ili nVidijini troškovi, niti me pretjerano zanima.
Niti zanima nekoga ko kupuje novu karticu sve dok se prodaje po prihvatljivim cijenama za perfromanse koje nudi.
Citiraj:
Autor boleslav Pregled postova
A pto se zarade tiče, ispravi me ako griješim, ali amd/ati ne cvijeraju ruže, a nvidia ima rekordne zarade, ja bi svoj novac uložio u nvidiu
Da, AMD je od izlaska Core arhitketure i kupnje ATi-a u nezavidnoj financijskoj situaciji, ali usprkos tome izbacuju procesore i kartice sa čist pristojnim performansama. Usput i prodaju koji miliijun tih procesora i kartica i svi sretni i zadovoljni. Gubicima, troškovima, rekordnom zaradom i svime kaj ide uz to nek se bave ljudi + analitičari koji su za to i plaćeni. Nas "obične ljude" na ovom i sličnim forumima zanima samo dal kartica/procesor vrijedi te novce ili se marketing opet poigrava.
McG je offline   Reply With Quote