View Single Post
Staro 04.03.2020., 18:09   #1101
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Ma nemam ja tolikih problema koliko se prica. Naleti koji black screen ali nista strasno i nerjesivo. Kazem na amd-u sam od kad sam dobio prvi pc. Sto se tice cijena Navija kod nas mislim da i nisu toliko velike. Jeste msi gaming x je iole preskup jer se jedan nitro+ ili red devil nabave za manje love a buka i temperature se ne razlikuju mnogo da bi npr msi opravdao vecu cijenu. Hr trziste je malo nezahvalno, ali eto ja sam za 3419 kn u linksu uzeo red dragon 5700 xt koja je valjsa najtisa kartica koju sam imao. A da ne govorim o temperaturama koje su nize nwgo na 2060 super koju sam imao. Jeste da sam u case dodao jos dva venta ali nvidie inace slove kao hladnije ujedno i tise. No moja to nije bila, dok je ova jako tiha i temp ne prelazi 76 stupnjeva nakon 2 sata igranja bf-a 5.

Edit: Nakon jos jednog ddu-a i instalacije zadnje verzije drivera sve je perfektno. Da kucnem u drvo, stvarno je napokom apsolutno sve kako treba. Nikakv black screen vise, nikakvo random gasenje kad je hardware akceleracija upaljena, fan curve perfektan, racunalo tiho i stabilno.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Bub0. 04.03.2020. u 21:58.
Bub0 je offline   Reply With Quote