View Single Post
Staro 04.03.2020., 14:43   #1095
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor Bub0 Pregled postova
Nitko me ne tjera, tjeram se ja sam hahha... Nadam se da ce bit dovoljno brza. Ne tjeram ni ja ultra detalje, mix medium-high i dovoljno. Nego se uvijek opterecujem tim da sam mozda mogao bolje proc sto se tice ulozenog novca.
Ontopic, ne sjecam se da je ovoliko problema bilo sa driverima kada je izasla gcn arhitektura i kasnije polaris kartice. Brat jenpo izlasku kupio rx 580, kolega rx 480 i nisu se nikada zalili na drivere. Jel rdna toliko problematicna arhitektura ili je amd-ov softver tim problematican. Ne sjecam se takoder da su prije amd driveri bili toliko osjetljivi na to dal ih obrises preko ddu ili samo presnimis preko starih nove.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
GCN je izasao davne 2012. (HD7000 serija). Tko se vise sjeca ako je bilo problema Ali puni potencijal GCNa ni dan danas nije iskorišten, vidiš da se još uvijek dodaju featuri
Pa realno ni RDNA useri najcesce nemaju problema. Ali se sada odjednom puno galami za stvari koje su dugo neriješene.

EDIT: Meni je cak i Fury iz 2015. OK za UW 1440p, ali ja sam casual gamer kojem nije bad skresat koji detalj i/ili igrat na 50FPS-a. Kad se sjetim da je nekad bilo OK i 25-30FPSa, smatram da mi je grafa sad zvijer
JC Denton je offline   Reply With Quote