View Single Post
Staro 24.09.2019., 09:36   #3057
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
Ima li tko savjet kako probiti svoju psihološku granicu i dati sve od sebe u vježbi?
Mršav sam i pokušavam nabit masu i trener mi kaže da dajem svega cca 70% a da mišić raste tek kad se radi s 90%. A ja se trudim maksimalno. Recimo jučer smo radili farmers carry i zapnem na hvatu, mišići šake jednostavno ne mogu više držati uteg, no kad bi mogli sigurno bih mogao još neko vrijeme nositi. Slično je i sa zgibovima, ubije me hvat, a sa bicepsima i prsima me ubiju podlaktice. Na kraju se desi da uopće nemam musculfiber nigdje, pa ni na tim djelovima koji me ubijaju i koče dok vježbam

Ovo je bio tvoj upit i iz njega se vidi da je očito da tvom treningu fali sistematizacije. Napisali smo sta mislimo, jbga na tebi je sad da nesto promjenis.




Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
A čuj, obzirom na manjak slobodnog vremena i generalno manjak volje da se opterećujem sa stvarima koje je netko drugi već dobrano proučio, ovakav režim mi odgovara, pogotovo jer vidim rezultate (rasčinio sam se, jutros izmjerio 94,7kg. U 4.mj kad sam krenuo sam imao 87kg). Također, mene to košta 250kn/mj što ako usporedim sa "normalnom" teretanom koje su oko 200kn/mj je svega 50kn/mj da imam nekoga tko će razmišljat umjesto mene što trebam raditi

Rezultati bi bili i bolji da idem više od 2x tjedno, no kad povučem crtu stvarno mi se nikud ne žuri stoga - ja zadovoljan!



Sad ispada da si super zadovoljan, za 250 kn imas teretanu i trenera (koji razmislja umjesto tebe tako da se ti ne moras opterećivati stvarima koje je netko drugi dobrano proučio) u 6 mjeseci si gainao 7,7 kg, za godinu dana si ti na 100 kg sa 12%bf
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote