View Single Post
Staro 24.09.2019., 08:45   #3054
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Stara BB poslovica kaze da ne mozes izgradit tijelo muskaraca sa duhom p!čke


NHF ali takve kao ti viđam svaki dan po teretani, trener ima daje neke vjezbe, obično neki kruzni trening/full body, rade neke vjezbe, dizu neke kilaze, ali ne znaju ni kako ni zasto, rade to zato sto misle da su tim sto su platili nekome treninge, da to generira uspjeh.


U svakom slučaju je i to bolje nego sjedit doma i kopat nos, ali kad vidim koliko ti treneri naplaćuju sat vremena doslovno ničega, slabo mi dodje


Ako nema volje/zelje/intresa/snage da sam vidis nesto dobro u toj teretani, nego moras plaćat nekoga da te tjera i viče na tebe, ne znam, mozda si fulao sport pa probaj s badmintonom
A čuj, obzirom na manjak slobodnog vremena i generalno manjak volje da se opterećujem sa stvarima koje je netko drugi već dobrano proučio, ovakav režim mi odgovara, pogotovo jer vidim rezultate (rasčinio sam se, jutros izmjerio 94,7kg. U 4.mj kad sam krenuo sam imao 87kg). Također, mene to košta 250kn/mj što ako usporedim sa "normalnom" teretanom koje su oko 200kn/mj je svega 50kn/mj da imam nekoga tko će razmišljat umjesto mene što trebam raditi

Rezultati bi bili i bolji da idem više od 2x tjedno, no kad povučem crtu stvarno mi se nikud ne žuri stoga - ja zadovoljan!
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote