View Single Post
Staro 06.04.2009., 08:15   #11
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Nemam dotični, al sam se poigrao s njim u vip centru. Prvo što me iznenadilo kod moba je ekran. Prođem prstom preko njega i vidim da se cijeli ekran pomiće (fizički!). Onak u čudu maknem se od moba da me nebi još netko optužio da sam ga potrgao.

Nakon još par modela koje sam pogledao došao mi je prodavač te sam ga usput pitao za storm. Zašto, kako se tako brzo display raštimao? Prodavač se nasmijao i kaže da se nije display rasklimao nego je to tako zamišljeno.

No da prijeđemo na stvar. Kroz izbornike se moguće kretati laganim dodirima po ekranu i to funkcionira super, a sad ono najbolje, potvrđivanje svega što se želi odabrati vrši se malo jačim pritiskom na ekran do te mjere da se čuje klik. Cijeli ekran je zapravo jedna velika tipka. Kad se piše poruka ne tapka se po ekranu nego se malo jače stiska dok se ne dobije zvuk, osjećaj da je ekran stisnut, npr ko kad se tipka po običnoj tipkovnici. Sam izbornik je također veoma dobar, al najviše me razočaralo to što nema wlan. Međutim, dosjetio se vip kako i to riješiti
60kn pretplata za razgovor/poruke i 91 kn za recimo "flat" za surfanje.

Navigaciju nisam isprobao.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote