View Single Post
Staro 28.03.2019., 20:06   #1989
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Trebam preporuku za žičanog miša s naglaskom na ergonomiju.

Imam već 10 godina MX Performance i prezadovoljan sam mišem. Nisam probao nasljednika (Master), ali po onome što sam pročitao i vidio, nisam siguran da bi mi sjeo.

Wireless mi je naporan od prvog dana. Prazan je uvijek kad mi treba, a kabela nigdje
Mislim da mi AOC-ov monitor radi nekakvu interferenciju, jer otkad sam ga nabavio, više RF uređaja ima mušice dok su u blizini.

Uvjeti:

1. Žičan
2. Što je moguće više ergonomski
3. Smooth scroll (od prvog dana ga nisam prebacio u klasični mod scrollanja)
4. Kotačić s horizontalnim scrollanjem
5. Minimalno dvije programabilne tipke (back, forward), bonus je još jedna, max dvije

Nikakvi gejmerski miševi mi ne trebaju, ako nešto i odigram, onda je to na gamepadu ili call of duty 2 i 4, a za to mi ne treba ništa posebno.

Namjena je surfanje, office i foto obrada

Po mogućnosti, da me cijena ne izuje iz cipela.
MX Master i da bude na punjaču cijelo vrijeme?

Nemam pojma, iskreno. Ergonomija i žica, teško Žični a da su skuplji (kvalitetniji) su većinom neki gamerski, ne toliko ergonomski.

Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
I, šta uzeti od velikih malo kvalitetnijih miševa. Dakle, za veliku šapu, da komodno sjedi u ruci. Nabavio sam decus , ali mi je premal. Ima li nesto masivno da cijela šapa lijepo sjedne?

nazalost nisam u mogucnosti puno obilazit i isprobavat, jer tu di sam nema puno izbora tako da moram naslijepo.
Koliko $?
Mommistake je offline   Reply With Quote