View Single Post
Staro 06.09.2007., 22:09   #104
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
@Speedy

Kakav ti to monitor imas kaj ti se cini pozadina kricavom? sala

Kad sam sprobaval boje za tekst, crna mi se nekak cinila manje citljivom nego bijela, a osim toga kombinacija plavo bijelo je da asocira na blueprint, iliti one stare plavo-bijele nacrte.
Font je obicni Tahoma, stavio sam i antialias for readybility, eventualno povect font, al onda ce mi biti nekak prevelik...

To s desnim klikom, priznam neznam rijesit > hint neki?

Ne nie template, vec mojih ruku djelo, moram priznat takodjer da nie onak napravljeno kak bi pravi flash maheri napravili, al mislim da je pak napravljeno bolje od nekih stranica koje postoje na netu, a za koje su ljudi dali mastne novce.

Englesko-Hrvatski a prvobitna ideja je bila da ce bit sam na engl, onda sam skuzil da je to glupo, pa sam pocel pisat na hrv, a navigacija mi je ostala tak kak je iz vise razloga, jedan je kaj mi se nie dalo mijenjat radi onog efekta mirrora i promjene boje, a drugi bitnij razlog, je to kaj dolazi ekipa iz vana, koji neznaju hrv, a skidaju stvari iz downloada i tutoriala, pa da se snadju

Thnx za modele, ne ne radim s niti jednim 3D alatom, bar ne kaj se modeliranja tice, al sad se hvatam u kostac s Maxwelom i Rhinom za renderiranje mojih modela, jer ProE ima relativno slabi render u odnosu na ovo dvoje.
__________________
Poslije BSG-a sve je glupo
KnezTame je offline   Reply With Quote