View Single Post
Staro 10.03.2021., 23:40   #288
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,403
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Ma da, na kraju nije ni bitno sto mi tu filozofiramo, bitno je sto tamo netko na poziciji odlucivanja u tht, a1,optima i slicno misli. No stajaliste iskona pozdravljam i podrzavam. Mali korak za iskon veliki za nas.
Šta ti vrijedi izjava "Eto spoji ti svoje" kad ti oped nežele dat potrebne podatke kao što su VLAN IDovi,MTU/MRU,priorityiji itd...

Da se odluče dogovorit s nekim kao tipa TPLink,Asus ili šta ja znan i da imaju sebe pod QuickSetup ili TR-069 za odabrani uređaj(nevjerovatno al i skupi TPLinkovi imaju TR-069) nikoga ovdje nebi bilo briga o bilo kakvim postavkama i ostalim pizdarijama al eto živimo na balkanu pa šta je tu je.


Ali nisu niti ISPovi toliko krivi koliko je kriv sam HAKOM koji ako išta radi jedva da napravi nešto oko sporova računa.
Ja sam im prije par mjeseci poslao prijedlog i zvao par puta i pojašnjavao a ti likovi meni kažu "A momak moj vidin da se dobro kužiš al ja ti to ništa neznam" šta znači stare ojebine rade u njih a ništa nerazumiju osim onoga ko je koga zajeba sa računima.
Al pazi ja njima pošaljem email čak im i dam linkove ovdje na forum gdje ekipa opisuje klasične i učestale probleme s ISP router opremom i onda ja dobijem ovakvi idiotski generički odgovor:
https://i.imgur.com/26gkafA.png
__________________
Pošten trgovac:
1,2,
Karlo666 je online   Reply With Quote