View Single Post
Staro 21.06.2013., 12:14   #48
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
IMHO na 3000dpi+ miš je neupotrebljiv i takve vrijednosti su marketinški trik na koji su se neki očito ulovili
Gluposti. Možeš pričati samo za sebe osobno.

Normalno da je stvar osobnih preferenci ali postoji i stvar kao što je muscle memory, tako da upotrebljivost može biti savršeno očuvana i na 6k DPIa.

Evo ja sad stavio svoj Ouroboros na 800 DPIa i trebalo mi je skoro trečina cijele Steelseries QCK+ da bi prešao sa jedne strane ekranana drugu (dakle 1200 pixela), da ne pričam kad prelazim na drugi monitor, dok trebam nešto tamo kliknuti na drugom kraju drugog monitora morao bi podići miš i vratiti nazad. Neprihvatljivo.
Mogu misliti koliko bi pušio u FPSima kad se trebam naglo okrenuti a za to mi treba pola mouse pada
Ovako samo trznem miš a muscle memory radi ostalo

IMO kad jednom navikneš na veće DPI-e nema povratka.


Citiraj:
Autor bor1s Pregled postova
Sve je to stvar osobnih navika. Za veće rezolucije meni je sve ispod 3000dpi presporo ali shvaćam da su neki ljudi navikli na manji dpi i to im paše.
Isto bitna stvar je da ljudi s manjim dpi-em obično preferiraju palm grip a po meni micanje cijele ruke nikad ne može biti precizno kao micanje ruke iz zgloba i to se nadoknađuje manjim dpi-em.
Apsolutno.
Doduše osobno nit palmam nit gripam već nešto između, ali naravno da sve radi zglob.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote