View Single Post
Staro 07.03.2018., 23:46   #2023
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
"Zapeo" sam za taj Sd821 i Android 7 jer to onda bio njihov "top" model koji je izasao isto ili prije S8 a jos nije dobio soft update.

Jer je V30 podbacio sa vremenom izlaska i opet updateom swa ako se ne varam da je dosao sa Android 7 verzijom.

Cijela fama oko "superiornosti" androida je bila otvorenosti OSa i po meni nekako logicnijoj i brzoj nadogradnji buducih novih verzija.

Na kraju to zavrsava tako da LG i Samsung kasne pola godine, godinu ili vise da naprave nesto sto bi za te novce trebao dobiti "jucer" jos.

Nijw da trazim nesto sta nisam platio ili nesto sta nije "optimizirano" za moj mobitel.

Isto ko sta se Android 7 cekao ili jos ceka za G4.. Wtf.

Ljudi malo previse oprastaju takvim kompanijama te stvari, a cijene mobitela nikad vece.

Na kraju ce se to svesti na "early access" sfwa koji cemo mi budale testirati za njih a platiti kao gotov proizvod.

Svaki sljedeci flagship ~ 700 do 1000kn vise od proslogodisnjeg. I to ekipa zvace.

Pa ako je vama normalno da to placate punu cijenu da dobite pola od onog sto je trenutno na dostupno onda svaka cast.

Nisu to kompanije koje nemaju resursa zaposliti ljude za OS update, ali lakse ih pravdati i cuclati prst.

A ovo za Sd 821 vs 835/845, ne lagga g6. Dapace. Al takve stvari me nerviraju zbog kojih ce ionako azurni Lg za god dana reci Android 8 je zadnji za g6 ako ga uopce dobije kojom se to brzinom "razvija"...
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote