View Single Post
Staro 01.05.2007., 14:59   #76
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Eh, da ti samo znaš koliko sam se ja mučio prije i sada (prije dan-dva kada sam sve ponovno instalirao) sa time MediaPortalom i TV serverom ? Doslovno, čovjek polomi živce na neke stvari koje bi trebale raditi, a ne rade

Ugasi analogni dio (makni kvačicu sa njega na mjestu tamo di si ih išao grupirati kao u jednu) i obriši taj analogni dio tamo di si morao kao sve staviti pod jednu karticu.
Kao što vidiš na slici, nema mi onog drugog, analognog dijela pod "Hybridna kartica". Tek tada mi je proradio Timeshifting i Preview programa.



Inače, mene je jučer zezao SQL browser servis, meni je MP radio normalno, ali je kod brata pisalo da se konekto na TVserver, ali nije se connecto na databazu. Onda sam stavio da se taj servis pokreće na Manual pa je radilo kako spada, pa danas ujutro kod mene nije htjelo raditi kako spada (trebao samo nanovo pokrenuti TVservice servis. Mislim, ima takvih gluposti koje ubijaju u pojam...

**Inače, da napomenem samo, SVN Snapshot i TV plug-in trebaju se instalirati u folder ti je MediaPortal (ne TV server ili negdje drugdje).
Vuco je offline   Reply With Quote