View Single Post
Staro 13.01.2018., 22:40   #2949
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,632
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Misliš 16Gb?
Samo pazi koju memorijska jer postoji sporija i brža.
Danas je Sandisk kvalitetniji nego sa Ebaya. Najjlakše je kupiti kod nas i imaš garanciju bez provjere na brzinu. Tj. dobiješ novu bez pitanja

E, uskoro se ponovno vraća Lexar na tržište. Jedino sam primjetio čim ugašen Lexar od strane Microna (prodali kinezima i vidjet ćemo kvalitetu) i Sandisk lagano dignuo cijenu.


@Mommi
Ja sam prije ciljao 700D i uzeo 7D (veći je što meni potpuno odgovara za ruku). Sada imam 50mm f/1.8 i 17-85mm f/4-5.6 (oba Canona)
U planu mi je uzeti dobar ND filter, još orginalnu bateriju i jedan ruksak
Za to što joj treba, dobre su i Class 4 kartice, tako da je apsolutno svejedno kakva je

Lexar sam kupio jednom i više nikad. Imam nekoliko kartica koje su deklarirane na 90 MB/s i Lexar mi najviše odstupa od izmjerenih vrijednosti, a nije bila najjeftinija.
Kupljena je iz provjerenog izvora, tako da nema govora o tome da je fejk. Nek se vrate, ali konkurentni neće biti. Samsung se bacio u taj biznis (imam jednu od njihovih 90 MB/s kartica) i trenutno je najbliži Sandisku.

Sandisk ispred svega, bez obzira na klasu. Koliko god da su skuplje od konkurencije, vrijede svake lipe.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote