View Single Post
Staro 08.01.2018., 21:45   #4534
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
čitajući otkrio khadas
zvuči jako dobro.
Imam ga ja, i bio sam na lošim trgovcima. Ovako, player je dosta dobar ali su ga uyebali sa stavljanjem golog čipa bez hlađenja. Morao sam dati napraviti novi poklopac od plexija, i staviti 4 arctic ježića gore. Sad radi bez problema. Preko ljeta nije mogao bez hlađenja i na androidu 7.1.2 se dosta grijao i throttlao (bar ovaj moj primjerak) investirao sam dodatnih 100 kn i od tada radi bez greške.

Što se software-ske strane tiče, player podržava od Marshmallow-a, Nougat-a pa sve do Oreo-a, nedugo je stavljen ROM, vrhunska je podrška. ROM-ovi su rootani i čisti android bez nekih launchera ili bloata.
Podržava Libreelec i 100% je kompatibilan, LAN/WIFI/Daljinski, sve uredno radi, taj dio je fantastičan. Za libreelec može bit i bez dodatnog hladnjaka.

Ujedno ima za njega i Linux kao i dual boot sustavi. Sve službeno podržano:
http://docs.khadas.com/basics/FirmwareResources/

Uglavnom, jedan od boljih playera, sa dobrom podrškom, no ako te potrefi primjerak kao i moj, trebaš nabaviti neko hlađenje za njega(ako koristiš android ili ubuntu). Imaju čak i službeno hladnjak za kupiti kao dodatnu opremu.

Da kupujem novi media box, uzeo bih Vim 2 Max bez razmišljanja. Jedino je bed kaj su preko 100$ (max) te bi onda trebalo i nekih davanja državi dati
alengrosevic je offline