View Single Post
Staro 12.10.2020., 10:13   #132
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Završio jučer igru i imam nešto za reći tj napisati. Kao što rekoh, igra je super, zakon, rokanje na najjače, dobre fore (meni su dobre), odlična oružja i upgradesi za istih (death ray!).

Baš sam se zabavio igrajući ovo čudo od igre, jer je osjećaj napucavanja i raspucavanja glava ko četruna super zabavno. Skillovi su mi bez veze i igra je mogla i bez toga, reload - ajde na 2 oružja ga samo ima pa i nije neka greda ali opet - može i bez toga. Gadgete bi redovito zaboravio koristiti, čim bi ga dobio bi probao i kasnije kad bi mi i zatrebao bi zaboravio na njih, sjetio bih se tek kad bi fajt bio gotov.

A što se tiče fajtova i masovki -e to je jako cool! Devastator, minigun, death ray i automatic shotgun je čudo i jako je zabavno bilo gledat kako komadi tjelesa letaju okolo dok rokaš po masi neprijatelja. Zakon, dugo mi jedna igra nije izmamila osmjeh na lice ko ova. A i Sam sa svojim forama... Što se tiče tehničkog aspekta igre u vidu grafike, animacija i slično..Grafika je OK, možda malo zastarjela i već viđena u starijim igrama ali meni nije smetalo. Animacija ima malo previše - ne volim baš to oduzimanje kontrole playeru, ali ako ga već ima nek je onda barem to dobro odrađeno - što u ovom slučaju nije. Ali ni to mi nije bio neki bed, jer su iste kratke sa nekakvom blesavom forom pa ajde... I smetali su mi malo oni kompanjoni.

Sve u svemu, super SP igra koja je, po mom mišljenju, nezasluženo dobila lošije ocjene od kritičara.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je online   Reply With Quote