View Single Post
Staro 19.05.2020., 23:56   #7821
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Blue Spirit Pregled postova
Bit ce cekanja BIOS-a za B450 i X470 ploce.

Asus je ultra spor pri izradi novih BIOS-a.

Jedino je extra brz kad treba zamjenit youtuberima grafu koja je prdnula u rosu nakon 4 mjeseca koja je bila sponzorirani giveaway u sklopu Asus theme build PC-a.

Još nekako dođu modani BIOS-i od community-a (Stilt) za vaše X370 CH6 ploce i opcenito službeni za popularne B450 i X470 ploce, ali za one manje popularne to ide na kapaljuku sporo.

Za ASUS B450-I (Asus B450 ITX mbo) bios je izašao 2 do 3 mjeseca kasnije i opcenito dosta kasni od ostalih MBO vendora barem za moju plocu.

9/2019 kad sam kupovao PC , MSI i Asrock su vec imali beta BIOS-e i nove naknadne BIOS fix-eve za tada nove Ryzene 3000.
Ma to ih još razumijem, da npr. odjebu stare ploče bar mjesec dana od launcha. Samo im pri launchu vjerojatno fenomenalnog proizvoda trebaju kmečanja korisnika beta biosa pri launchu kao zadnji puta. Između ostalog razlog svemu je sigurno bio nedostatak ljudstva i vremena

Što se tiče linusovog videa - wtf? Koja je poanta videa? Kupujmo intel iako je u kurtzu, a value nije nigdje? Jbte pristup je kao da je firma na izumiranju
Ovo mu nije trebalo, nadam se da je barem uzeo poštene pare
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote