View Single Post
Staro 07.06.2019., 16:42   #12682
tux-scooby
Premium
Moj komp
 
tux-scooby's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Donji Miholjac-Osijek
Postovi: 276
Citiraj:
Autor Eye of Truth Pregled postova
OLED-i su vrh što se tiče kvalitete, a cjenovno su se već približili običnim LED modelima i vjerojatno kolege na to misle kada su govorili da se ne isplati davat toliko novaca za LED.

Ja sam uzeo NU8002 jer mi je bio best buy za moj budžet(bila mi je granica 6000 kn), ima VA panel(što mi je bio uvjet) a i trebao mi je TV za sve(IPTV, PS4, spojen sa PC isto) i zbog toga sam uzeo LED jer kod OLED-a navodno postoji opasnost od tog famoznog burn-in prilikom statičkih kadrova. Sad koliko je to istina i čest slučaj nemam pojma(primjera po netu uglavnom ima).

Nemoj gledat samo recenzije. Odi u neku od trgovina i sam isprobaj modele. Pogotovo Smart sustave i daljinske. Može bit najbolja slika na svijetu, al ako tebe nešto živcira kod sustava ili daljinskog jbg upropastit će ti cjelokupni dojam.

Btw. taj LG SK8500 što si gledao imaš po jeftinijoj cijeni u centru tehnike. 6400 kn
https://www.centar-tehnike.hr/tv-lg-...-proizvod-969/
Pripremio sam neki 4K video pa cu isprobati na nekoliko televizora kako to sljaka. Dogovorio sam i s kolegom Sheby da kod njega vidim SK8588.

Brzo se nesto nalaze nize cifre za taj TV

Bio sam u elipsu i QLED TV izgleda cudo ali pored novijeg OLED-a on tu nema sto puno traziti...

OLED mi ima jos dosta nepoznanica koje bi htio znati prije nego ga kupim u HR. Vani je to ipak malo bolje uredjenije sto se tice vracanja robe i zamjene kada su primjeceni nedostaci i sl.
tux-scooby je offline   Reply With Quote