View Single Post
Staro 29.05.2019., 12:39   #33
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Max_Damage Pregled postova
Ne znam za druge proizvođače, ali kod mojeg, svaki put kad se tv upali, automatski se upali soundbar i synca se sa tv-om. Kontroliram sve preko daljinskog od tv-a

Sent from Carmageddon
Same here. Samsung HW-J250. TV je Philips. Pošto ti ide na optički izlaz, funkcionira kao zvučnik na kompu. Možeš pojačavati komp (tv), a možeš i sam zvučnik.

edit:
što se Ankera tiče:
"You might think such a tiny collection of drivers would have trouble reproducing convincing cinema sound — and you’d be right. But it’s not a lack of punch or power that keeps the Infini from outclassing the sound performance of competing bars (or even upper crest TVs). It does a poor job of keeping things balanced, forcing you to choose between muffled or tinny sound."
https://www.digitaltrends.com/sound-...undbar-review/

Ne može se za 800kn naći odličan proizvod. Ja sam uzeo najjeftiniji soundbar, koristio ga cca 2 godine, i prešao na 5.1 sustav. Sad razmišljam preći na kvalitetan soundbar sa wooferom, to bi mi trebalo biti dosta. 5.1 mi ne teba, zadnji zvučnici mi nisu ni spojeni ionako (pardon to je neki 6.1 od Philipsa)

Zadnje izmijenjeno od: Elven. 29.05.2019. u 12:48.
Elven je offline   Reply With Quote