View Single Post
Staro 29.06.2021., 21:46   #106
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,384
Ovo:

Citiraj:
BAKfr

· 6st
I think it's dangerous to think of Windows as inferior.
Over time, Windows is copying more and more interesting features found on Linux, and they have more financial force to make it good than us.
From the general public point of view, it's Linux which will become the "fake Windows copy". And unfortunately, I'm not sure we can do something to prevent it.


Nazalost imam osjecaj da ce vecina OSS Softwera na ovaj nacin zavrsiti. Jer budimo realni - Open Source je zakon za izvor ideja ali jednostavno sranje kad su koordinacija i implementiranje u pitanju sto zbog tvrdoglavih developera sto zbog nedostatka financija. Klasicna kapitalisticka firma kao MS drzi do organizacije i iako se tu dosta prica o KDE klonu ...iskreno - svejedno - Isprobao sam Win 11 i sucelje mi se svida i radi glade i fluidnije nego KDE (citaj ne brze nego nekako...sve je soft da se tak izrazim). A posto zivimo u kapitalistickom svijetu...neznam...nadam se da grijesim.

Uostalom - i tu ce me stara elita ispravit ako grijesim - Windows je dominanta platforma jer je uhebo OS/2 ekipu - preuzeo ono sto je na OS/2 valjalo i zaokrenuo s vremenom sve u svoju korist. MS trenutno preuzima dosta od drugih OS-eva (al ruku na srce ostaje Windows).


tomek@vz je online   Reply With Quote